X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)

Kişisel Veriler ve Genel Gizlilik Sözleşmesi

AnasayfaKişisel Veriler ve Genel Gizlilik Sözleşmesi

GİZLİLİK POLİTİKAMIZ


* Paylaşımlı Barındırma(Shared Hosting) / VPS Paylaşımlı barındırma hizmeti kullanan kullanıcılar barındırma hizmeti sunamazlar.
* Eğer barındırma hizmeti sunmak istiyorsanız reseller hesabına sahip olmalısınız.
* VPS hesaplarının yedekleri alınmaz, yedeklerinizi kendiniz yönetmelisiniz.
* Geçerli bir e-posta hesabına sahip olmak ve root şifresinin güvenliğini sağlamak tamamen müşterinin sorumluluğundadır.
* Ayyıldız Medya, sunucular için herhangi bir yedekleme işlemi yapmaz, yedekleme işlemlerini yönetmek ve oluşturmak tamamen müşterinin sorumluluğundadır.
* Üyelik sistemi içerisinde vermiş olduğunuz bilgileri istediğiniz zaman düzenleme ve güncelleme haklarına sahipsiniz.
* Üyelik sistemi içerisinde verilen kişisel ve kurumsal bilgiler bu sistem dışında bir işlem için kullanılmayacaktır.
* İsterseniz daha sonra bu bilgileri sildirebilirsiniz. Alınan finansal bilgiler satın alınan ürün ve hizmetlerin bedelinin tahsil edilmesinde ve diğer gerek duyulan durumlarda kullanılacaktır.
* İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır.
* Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik sağlanması gibi istenilen tüm durumlarda kullanılabilir.
* Kişisel bilgilerinizin yanında IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek için kullanacağız.
* IP adresiniz, sizi ve alışveriş sepetinizi tanımak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır.
* Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Bu güvenlik önlemleri şunlardır:

Maddeler


1) SSL Güvenlik Sertifikası ile kredi kartı tahsilatı sayesinde Secure Socket Layer ile şifreli olarak kredi kartı bilginiz bankamıza iletilir.
2) Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle kaydedilmez. Kredi kartınızdan ücret tahsilatı yalnızca siz ve bankanız arasında gerçekleşmektedir.
3) Sistemimiz sunucu düzeyi uygulamalarda güvenilir olarak belirlenmiş Linux işletim sistemi üzerinde PHP programlama dili ve MySQL veritabanı ile hizmet vermektedir. En son güncellemeler ve güvenlik önlemleri tarafımızca düzenli olarak yapılmaktadır.


Top